HNK Jadran dobio novo vodstvo: Domagoj Božin novi predsjednik, Marin Bonacin direktor
Klub

HNK Jadran dobio novo vodstvo: Domagoj Božin novi predsjednik, Marin Bonacin direktor

19. lipnja 2026.
HNK Jadran

Kaštel Sućurac – U prostorijama kluba održana je redovna izborna skupština HNK Jadran na kojoj je izabrano novo vodstvo koje će povesti klub u nove sportske i infrastrukturne izazove. Nakon uspješnog i stabilnog razdoblja, klub ulazi u novo poglavlje s osvježenim upravljačkim timom.

Novi predsjednik HNK Jadran je Domagoj Božin, dobro poznato lice u klupskim strukturama. Božin je u prošlom mandatu uspješno obnašao funkciju direktora, pa je njegov izbor za čelnog čovjeka kluba prirodan nastavak kontinuiteta rada i stabilnosti.

Nakon što je Božin preuzeo predsjedničku palicu, njegovo dosadašnje mjesto preuzima Marin Bonacin, koji je izabran za novog direktora. Funkciju tajnika kluba i u ovom će mandatu nastaviti obavljati Željko Elez, što jamči administrativnu stabilnost i nesmetan operativni rad kluba.

Veliko hvala bivšem vodstvu


Iz klupskih redova posebno su naglasili važnost dosadašnjeg vodstva koje je postavilo čvrste temelje za budućnost. HNK Jadran ovim putem upućuje veliko i iskreno hvala dosadašnjem predsjedniku Srđanu Kovaču i dopredsjedniku Jakovu Šunjiću na svemu što su dali za klub. Njihov angažman, trud i neizmjerna energija ugrađeni su u svaki uspjeh Jadrana u proteklim godinama.

"Pred nama je razdoblje u kojem želimo nastaviti rasti na svim razinama – od omladinskog pogona do prve momčadi. Zahvaljujem Skupštini na povjerenju, a bivšem vodstvu na odlično obavljenom poslu", kratko je poručio novi predsjednik Domagoj Božin.

Novom vodstvu želimo puno sreće i uspjeha u vođenju kluba, a navijače pozivamo da kao i do sada budu vjetar u leđa našem Jadranu!

#SeloZiviJadran

Povezane vijesti